Huzur Kütahya Otelleri

HUZUR APART OTEL - Yoncalı Kaplıcaları

   Otelimiz Kütahya kent merkezine 16 km, Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsüne araçla yaklaşık 3 dakika mesafededir. Otelimiz önünden Kütahya kent merkezine ve Dumlupınar Üniversitesine toplu taşıma mevcuttur. Otelimizin otoparkı bulunmaktadır.

   Otelimizin içinde marketimiz, restorantımız, 150 kişilik toplantı salonumuz ve müşterilerimizin kullanabileceği wireless internet erişimi mevcuttur. Otelimiz bünyesinde Masaj salonumuz ve SPA merkezimiz, açık ve kapalı havuzlarımız, özel aile banyolarımız bulunmaktadır. Otelimiz kaloriferli olduğundan dolayı yaz ve kış sürekli hizmet vermektedir.

   İl sağlık müdürlüğünden alınan tahlil sonuçlarına göre kaplıca suyumuz 483,9 mg/Lt toplam mineralizasyona sahip, florürlü (6,07 mg/Lt.) su niteliğindedir. Hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların (romatiod atrit, ankilozan spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, Ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemlerdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.


iki tip konaklama seçeneğimiz vardır:

- 1 yatak odası
- 1 oturma odası/mutfak
- toplam 4 kişilik
- 2 yatak odası
- 1 oturma odası/mutfak
- toplam 6 kişilik

 

Otelimiz 144 yatak kapasitesine sahiptir.

Oturma odalarımızda oturma grubu, mutfak masa sandalyesi, televizyon, buzdolabı, mutfak levazımatının tamamı bulunmaktadır. balkonlarımız şöminelidir.   © YONCALI LİDER İnşaat Taahhüt Turizm Tic. San. Ltd. Şti.